הגשת תביעה בגין נזקי גוף, תהא הסיבה להם אשר תהא, אינה דבר פשוט כלל וכלל. מדובר בהליך המצריך לא מעט בירוקרטיה, אל מול חסמים שונים שעלולים להעניק הגורמים שאחראיים להענקת הפיצויים, לכאורה או שלא. בתנאים האלה, ברור דבר אחד: רק עורכי דין נזקי גוף הבקיאים בתחום עד רמת היסוד הם שיסייעו להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר. ויש גם המלצה למשרד מומלץ במיוחד בתחום.

על עורכי דין נזקי גוף

עורכי דין נזקי גוף פועלים בתחום המשפטי הרחב ביותר של דיני נזיקין, העוסק בפגיעות שונות הנגרמות לגוף ולרכוש גם יחד. הסיוע העיקרי הניתן על ידי משרדים הפועלים בתחום הוא הגשת תביעות, כאשר דוגמא מובהקת היא תביעה כנגד הגורם שאחראי לאותה הפגיעה. מקרה של רשלנות רפואית, אם לוקחים דוגמא נפוצה, כרוך לרוב בהגשת תביעה כנגד הגורם המטפל או במסגרת בה הוא פועל, בעוד שתאונת עבודה עשויה להביא לתביעה, לעיתים מוצדקת, המוגשת כנגד מקום העבודה עצמו.

סוג אחר של תביעות בגין נזקי גוף נועד לקבל פיצויים וזכויות שונות מגורמים שאמנם לא אחראיים לפגיעה, אך אמורים לסייע כאשר היא כבר מתרחשת. הדוגמא המובהקת הראשונה היא חברת הביטוח, שאמורה להיכנס לתמונה, במסגרת ביטוח החובה, במקרה של נזקי גוף הנגרמים לנהג עקב תאונת דרכים. גם המוסד לביטוח לאומי מהווה כתובת עיקרית במצבים מהסוג הזה, ולו מכיוון שהוא אמור, במקרים של נכות ופגיעה בכושר העבודה, להעניק פיצויים בסדר גודל משמעותי.

עורכי הדין הפועלים בתחום, על כל פנים, מסייעים ללקוח בעת הגשת התביעה, הן מבחינת מילוי הטפסים והן באיסוף חוות דעת הכרחיות, למשל של רופאים. הם עשויים להתנהל בשמם אל מול אותם גורמים ומוסדות ואף לייצג אותם משפטית במקרים בתחום המגיעים אל בין כותלי בתי המשפט – תרחיש שהוא בהחלט מתקבל על הדעת.

הסיוע של משרד עורכי דין זיו און

מחפשים משרד מנוסה המתמחה בתחום של דיני נזיקין? משרד עורכי דין זיו און, הכולל סניפים בראשון לציון ובחיפה, ישמח לעמוד לשרותכם. מאחורי המשרד שורה מרשימה של הצלחות, בסכומי כסף בשיעור עצום. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המשרד באמצעות מספר הטלפון 03-944933 או אתר האינטרנט ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית, ללא תשלום או התחייבות.